SIGHOUNDCLUB SHOW BRATISLAVA
2007.07.28. Rozhodca/Richter/Judge: ALE© NOVAK /SLO/
Males/rude:
Baby /Babyklasse
VN1 ANGEL OF MINE ROYAL LILY, 23.3.2007 /Ch.Pl. Hassin Rus Duchess x Int.Ch. Charyzma Chwili Polot/ chov + maj: Porteąová Alena
Juniors /Jugendklasse
excelent 1 CAJC BODY Z MURKY, 15.3.2006 KLUBOVÝ VÍ«AZ MLADÝCH /Gradivo z Bilmy x Altamira Moomoon/ chov: M.Řeřichová, maj: Pavlína Paąková
VG2 ANTARACTIC BOY EARL´S LEGEND, 27.2.2006 /Azeem Variage Gold x Ischyma Esprit/ chov: Plísková Petra, maj: Spiąiaková Zuzana
Intermediates /Mittelklasse
excelent 1 CAC ZARATHUSTRA NIJINSKI BALLET, 19.1.2006 /Azeem Vargaie Gold x Tanečnice Nijinski Ballet/ chov + maj: Ing. Lenka Burianová
excelent 2 R.CAC AMURI-PAJKOS ETALON, 5.12.2005 /Ch.Sk Ataman Grisa x Amuri-Pajkos Bella/ chov: Annamaria Solymosi, maj: Jana Mrázová
Open /Offeneklasse
excelent 1, CAC PHAEDRA CAMUS, 15.11.2004 /Ch. Phaedra Rafiki x Rajalinjan Venuschaka/ chov: Karol Kubiak-Zamora, Kevin T.Shimel D.V.M, maj: A. Solymosi + J. Mrázová
Working class /Gebrauchshundklasse
escelent 1 CAC BOB CH GANDALF FLEGETON, 4.6.2004 KLUBOVÝ VÍ«AZ /Ch. Klingsor´s Rhaswan x Ch. Fatima Flegeton/ chov + maj: Adaą Malgorzata
excelent 2 R.CAC CH. PWYLL, 21.4.1999 /Ch. Hianof de la Basiliere x Ch. Latvia du Clos de Mickaloic/ chov + maj: Moreau Michelle
VG3 ALSVYNN IN THE NAME OF LOVE, 30.3.2005 /Sharmock of Shiofan´s Borzoi x Ruskaja Diva/ chov + maj: Moreau Michelle
Champions/Championklasse
excelent 1, CAC CH KLINGSOR´S RHASWAN /Ch Klingsor´s Nonius x Ch. Klingsor´s Grazia/ chov: K. Herold, maj: Adaą Malgorzata
Females/hündin:
Juniors /Jugendklasse
excelent 1 CAJC APASSIONATA NIJINSKI BALLET, 3.6.2006 /Azeem Variage Gold x Raspberry Nijinski Ballet/ chov+maj: Ing. Lenka Burianová
excelent 2 AMURI-PAJKOS FIONA, 15.2.2006 /Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Bogi/ chov: Annamaria Solymosi, maj: Jana a Roman Kvasnička
VG3 CALINKA ZWEZDA HORNADA, 14.7.2006 /Quincy z Palatinu Moravia x Blondie Artin Slovakia/ chov: Zuzana B. Telepovská, maj: Jana Mrázová
VG4 CSAREVNA CATICA HORNADA, 14.7.2006 /Quincy z Palatinu Moravia x Blondie Artin Slovakia/ chov: Zuzana B. Telepovská, maj: Ing. Vladimíra Gjablová
Intermediates /Mittelklasse
excelent 1 CAC AMANDA ILLIMON, 28.9.2005 /Anry Russkaja Achota x Afther Mother Silent Enigma/ chov: Monika Melichova, maj: Jana a Roman Kvasnička
excelent 2 R.CAC ATLANTIS ILLIMON, 28.9.2005 /Anry Russkaja Achota x Afther Mother Silent Enigma/ chov: Monika Melichova, maj: Ing. Emília Poąvancová
VG3 ARABELLA ILLIMON, 28.9.2005 /Anry Russkaja Achota x Afther Mother Silent Enigma/ chov: Monika Melichova, maj: Peter Domeny
VG4 ZLATOVLÁSKA NIJINSKI BALLET /Azeem Variage Gold x Tanečnice Nijinski Ballet/ chov+maj: Ing. Lenka Burianová
Open /Offeneklasse
excelent 1 CAC DAHLIA BISTKUPSTWO, 6.6.2005 /Le Sphinx Fenix du Grand Fresnoy x Polly z Palatinu Moravia/ chov: V. Zapletal, maj: Peter Rizman + Vladimír Zajac
excelent 2 R.CAC GAJA FLEGETON /Ch. Klingsor´s Rhaswan x Ch. Fatima Flegeton/ chov + maj: Adaą Malgorzata
excelent 3 ALEXANDRA ILLIMON, 28.9.2005 /Anry Russkaja Achota x Afther Mother Silent Enigma/ chov: Monika Melichova, maj: Tibor Havelka
VG4 TANGENTIALA NIJINSKI BALLET, 20.10.2002 /Ch. Safir Nijinski Ballet x Ch. Rusalka Nijinski Ballet/ chov: Ing. Lenka Burianová, maj: Alena Porteąová
Working class /Gebrauchshundklasse
excelent 1 CAC AMURI-PAJKOS BOGI /Amuri-Pajkos Astra x Obsydian Stepowy Goniec/ chov: Annamaria Solymosi maj: Jana Mrazova
excelent 2 R.CAC CH. ULIJANA OF PHERKARD´S SOUL, 8.10.2003 /Ch. Vostochny Baron iz Podnebesija x Ch. Pabhal Platchka/ chov: Volt Frederic, maj: Moreau Michelle
Champions/Championklasse
excelent 1 CAC KV CH ISCHYMA ESPRIT, 17.8.2003 /Ch Ischyma Balagur x Changa/ chov: evelyn Kirsch, maj: Petra Plísková
|