MEOE Hungária Agár Klub
Klubkiállítás
2007. 05. 28.
Bíró: Marion Finney /Ír/
K1, CAC, KGY, HFGY
Radoga's Wild One PLCH
Fiatal felvezető 3.
Balkányi Ági és Szellőtánc Zakifi Esso
Utódcsopot 1.
Dober-Kopp Dobai Déli Szél, Szellőtánc Zakifi Urov, Esso, Tasha
Képek: Szendi Horváth Kata, Brezovai Gábor és Szendi H.Józsefné
Kan
Kölyök
Dober-Kopp Virág Fia Árpád nem vezették fel
/Dober-Kopp Red Taifun x Dober-Kopp Pannon Virág/
T: Dr.Koppány Ágnes t: Aradi Csilla
Nagyon Ígéretes 1
Dober-Kopp Virág Fia Kegyúr
/Dober-Kopp Red Taifun x Dober-Kopp Pannon Virág/
T: Dr.Koppány Ágnes t: Proksa Antal
Nagyon ígéretes 2
Szellőtánc Zakifi Esso
/Atamán Imya Zaki x Dober-Kopp Dobai Déli Szél/
T: Szendi H. Józsefné t: Szendi H.Jné és Csermák Enikő
Nagyon ígéretes
Szellőtánc Zakifi Opet
/Atamán Imya Zaki x Dober-Kopp Dobai Déli Szél/
T: Szendi H. Józsefné t: Szendy Krisztina
Nagyon ígéretes
Szellőtánc Zakifi Urov
/Atamán Imya Zaki x Dober-Kopp Dobai Déli Szél/
T és t: Szendi H. Józsefné
Fiatal
Nagyon jó
Amuri-Pajkos Ferike
/Phaedra Camus x Amuri-Pajkos Bogi/
T: Solymosi Annamária t: Dr.Béres Ágnes Edit
Nagyon jó
Belátó Borisz
/Limbachi Mirnyi x Belátó Aljonka/
T és t: Szőke Károly
K1, HPJ, FKGY
Zoolander Astrix Attila of Little Warrior
/Solovyev Viking Grandson of Puskin x Dober-Kopp Juhász Mercédes/
T és t: Fóti Judit
Növendék
K1, CAC, Res.KGY
Dober-Kopp Kotlár Ispán
/Dober-Kopp Pannon Zoltán x Kober-Kopp Juhász Alfa Rómeó/
T: Dr.Koppány Ágnes
Ipalyevházi Borozov Bárin - nem vezették fel
/Xyvanoff Chateau x Svetlana De Pinedó/
T és t: Nagy Tibor
Nyílt
Nagyon jó
Fledlaw Macheath
/Manitias Aces High For Yadasar x Manitisa Turendot For Fledlaw/
T:Mrs S M & Mr C J Dewfall t:Dr.Koppány Ágnes
K1, Res.CAC
Volodei des Crocs de la Moliere
/Tzar des Crocs de la Moliere x Noria des Crocs de la Moliere/
T: Marc Descamps t: Bali Orsolya és Págány Tamás
K1, CAC
Solovyev Viking Grandson of Puskin
Győztes
K1, CAC, KGY, HFGY
Radoga's Wild One PLCH
/Japejukan Kommando x Radoga's Iskra/
T: Bengtsson Monica t: Kazimierz Rychlik
Szuka
Kölyök
Nagyon ígéretes 2
Anastasia Ad Absurdum
/Alicia'S Chamberlain ICH x Ulowna des Crocs de la Moliere/
T: Schlosser Attila t: Kiss Katalin és Lehel Adrienn
Dober-Kopp Virág Lánya Parázs - nem vezették fel
/Dober-Kopp Red Taifun x Dober Kopp Pannon Virág/
T: Dr.Koppány Ágnes t:Bakné Ódry Erzsébet
Nagyon ígéretes 1
Szellőtánc Zakifi Tasha
/Atamán Imya Zaki x Dober-Kopp Dobai Déli Szél/
T: Szendi H. Józsefné t: Brezovai Adrienn
Fiatal
K1, HPJ, FKGY
Zoolander Absurdum of Little Warrior
T: Fóti Judit t: Schlosser és Gaál
Növendék
K1, CAC, HPJ
Ipatyev Házi Blanka Baroness
/Xyvanoff Du Pre Cu Chateau x Svetlana De Pinedo/
T és t: Nagy Tibor
Nyílt
K1, CAC
Dober-Kopp Dobai Déli Szél
/Dober-Kopp Pannon Gróf x Dober-Kopp Francoise Sagan/
T: Dr.Koppány Ágnes t: Szendi Horváth Józsefné
Győztes
K1, Res.CAC
Dober-Kopp Dobai Dobó Kata
/Dober-Kopp Pannon Gróf x Dober-Kopp Francoise Sagan/
T: Dr.Koppány Ágnes t: Tóth Anikó
K1, CAC, KGY
Zlota Sotnia Stepowy Goniec PLCH
/Russkiy Standart Arlekin x Via Alba Stepowy Goniec
T és t: Kazimierz Rychlik
HFGY választás
KGY kan választás |